Sitemizde şuanda toplam 49 kategoride, 224 ürün sergilenmektedir. Sitede olmayan ürünler ve ek bilgiler için sizi mağazalarımıza bekliyoruz...
     Değerli Müşterimiz; Yaklaşık 1925'den beri El aletleri imalatında faaliyet gösteren firmamız, aile büyüğümüz, Büyük usta, Ali Çelik tarafından kurulmuştur. Bizlerde 3. kuşaktan Aile Bireyleri olarak, bu büyük ustanın çizdiği yolda aynı azim ve şevkle devam ediyoruz.
   
     Bundan sonrada ondan öğrendiklerimizi daha da geliştirirerek yolumuza devam edeceğiz. Amacımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sizlere daima kaliteli ve iyi hizmet verebilmektir. Ana prensiplerimiz arasında, her zaman kaliteli üretim ve düşük maliyete önem verdik. Amacımız, müşterimiz; kaliteli mamülü ucuza alabilsin prensibidir. Bundan sonrada sizlerden aldığımız güç ve destekle bu çizgimizden ödün vermeden yolumuza devam edeceğiz. Değerli Müşterimiz; Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için firmamızın doğrudan satış yeride bulunmaktadır. Burada toptan satışın yanısıra perakende satış da yapılmaktadır. Satış yerimizde kendi imalatımız olan ürünlerin yanısıra kendi imalatımız olmayan ürünlerde satılmaktadır.

     Değerli Müşterimiz; Ali Çelik ismi T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından firmamız adına tescillidir. Dolayısıyla hiçbir kuruluş yada kişi tarafından kullanılamaz. Bu ismi kullanarak imalat yapanlarda firmamız tarafından üretilmeyen taklit malları satanlarda aynı suçu işlemiş kadar olurlar. Böyle bir durumda firmamızın bu kuruluş veya kişilere karşı kanuni haklarını kullanma hakkına sahiptir. Bu haklar arasında maddi ve manevi tazminatlar vardır. Böyle bir durumda firmamız kanuni haklarını sonuna kadar kullanacaktır. Önemle duyurulur. Sizlere hayırlı işler temenni ediyoruz.

ALİ ÇELİK İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti.